В кожного міста, є своя неповторна біографія, свої надзвичайні історії та легенди. Незважаючи на те, що Ризі більш ніж 800 років, вона завжди дивує своєю молодістю, чарівністю, таємничої красотою та загадковістю.

Изображение

Саме в цьому місті в пошуках вулиці "Квіткової" вештались кіношні герої Штірліц та професор Плейшнер, а атмосфера старого міста надихала Раймонда Паулса на створення незабутніх музичних шлягерів.

Изображение

Рига на мій погляд, один із найкрасивіших міст Європи. Не дарма вона занесена до списку об'єктів культурної спадщини. ЮНЕСКО.

Турнір бального танцю "Baltix Grand Prix 2017" має надзвичайно високий статус і традиційно збирає найкращих танцюристів з усього світу.

СТК "Талісман" вдруге в своїй історії приймав участь у цьому турнірі. Наш клуб представляв президент клубу та головний тренер Загребіна Анна, ювенальська пара Бойко Максим - Копач Анастасія, та молодіжна пара Любчак Владислав - Зарицька Христина.

Вже перший день виявився для спортсменів дуже успішний. Владислав і Христина прийняли участь в змаганнях в категорії молодь + дорослі А клас, де з 24 пар учасників не тільки увійшли до фінальної стадії, а й посіли призове 3 місце.

Изображение

Вкотре здивували наші ювенали Максим і Настя, які стали переможцями турніру в категорії Юніори 1 Д клас, обігравши 23 пари суперників. Необїідно підкреслити, що наші ювенали стали переможцями у юніорському змаганні!

Изображение

Наступного дня 16 грудня, пара Бойко Копач знову потішили своїх прихильників, пройшовши до 1\2 cтадії рейтингових змагань, в яких приймали участь 40 пар учасників.

В заключний день турніру пара Любчак Зарицька в рейтингових змаганнях WDSF з 79 пар учасників посіли 37 місце. Це хороший результат, враховуючи, що пара тільки перший рік змагається у цій віковій категорії.