Последние новости

Страницы

Share

Чемпіонат України з танцювального спорту серед школярів та студентів

21 жовтня відбувся Чемпіонат України серед школярів та студентів, в якому прийняло йчасть 4 танцювальні пари нашого клубу. Відразу хочеться відзначити успіх Юрія Білозора та Андріани Стецуняк, які перемогли у самій престижній категорії змагань "Дорослі до 21 року", ставши таким чином Чемпіонами України.

Зображення

Це досягнення стало чудовою винагородою спортсменам за їх 4-річну кропітку важку працю в парі на тренуваннях та численних змаганнях, за їх відданість клубу.

Приєднуємость до привітань та бажаємо Юрі і Андріані нових успіхів в їх спортивній кар'єрі. окремі вітання головному тренеру і керівнику клубу Загребіній Анні, адже під час змагань були переможені спортсмени з таких клубів як "Мегаданс" Одеса, "Натхнення" Южно-українськ, "Реверанс" Київ.

Приємно відзначити прогрес танцювальної пари Купецький Дмитро - Райко Софія, та Любчак Владислав - Зарицька Христина, які посіли на турнірі відповідно 4 та 3 місце.

Зображення

На змаганнях дебютувала наша юніорська пара Крутяк Ярослав - Фоменко Уляна, які у підсумку посіли 7 місце.