Skip to main content

You are here

News

Tuesday, October 6, 2020 - 19:17
Протягом 2-4 жовтня 2020 року, у Києві відбувся черговий чемпіонат України з спортивно-бального танцю, у якому приймали участь спортсмени нашого клуба.
Thursday, August 27, 2020 - 12:55
Красивая, веселая, находчивая, умная, добрая, отзывчивая, и невероятно талантливая, только такой ты останешься в нашей светлой памяти и в наших скорбящих сердцах.
Monday, March 2, 2020 - 18:34
В період з 28.02. по 1.03. в Києві відбувся великий, традиційний міжнародний турнір з бального танцю “Kyiv Open Championship”, який зібрав понад 1000 пар учасників з багатьох країн світу
Tuesday, February 4, 2020 - 14:59
2 лютого 2020 року, відбулися змагання на Кубок України з бального танцю.
Tuesday, January 28, 2020 - 20:05
У німецькому місті Пфорцхайм відбувся великий міжнародний турнір з бального танцю. Спортсмени нашого клубу вперше взяли участь у цих, всесвітньо відомих змаганнях.
Wednesday, December 11, 2019 - 19:54
Відвідування чарівного Кракова, напередодні новорічних свят та Різдва Христового, поступово стає приємною традицією для спортсменів клуба “Талісман”
Tuesday, December 3, 2019 - 19:56
Протягом тижня у Львові відбулося два великих міжнародних турніра зі спортивно-бального танцю - “Титули України” і “Зимовий кубок” Львова.
Tuesday, November 19, 2019 - 22:24
16 листопада 2019 року у Відні відбувся чемпіонат світу з латино-американської програми танцю, вікової категорії “Молодь”
Wednesday, October 30, 2019 - 19:57
26-27 жовтня у Львові відбувся міжнародний турнір бального танцю “West Ukrainian Open” - 2019
Wednesday, October 23, 2019 - 20:15
19-20 жовтня у м.Києві відбувся традиційний міжнародний турнір “Ukrainian Open Championships”, який традиційно є найбільш представницьким с усіх, що відбуваються на теренах нашої країни

Pages