Перейти к основному содержанию

Вы здесь

Share

Шалаковский Виталий - Миронова Юлия

Танцювальна пара Шалаковський Віталій - Міронова Юлія у багатьох відношеннях являється унікальною. Мало кому вдається зберігати вірність партнеру (партнерці) протягом 10 років. Крім цього, необхідно відзначити що Віталій і Юлія безумовно є найвідданішими спортсменами до клубу “Талісман”. Мешкаючи у районному центрі Жидачів, вони примудряються не тільки тренуватися та вдало виступати на змаганнях, а й успішно поєднавати з цим тренерську роботу. У Жидачові під керівництвом Віталіка і Юлі працює місцевий осередок нашого клубу.

8 Травня 2015 року наша пара посіла 8-е місце на чемпіонаті України з латиноамериканської програми у категорії Дорослі.

16 травня 2015 року Шалаковський Віталій - Міронова Юлія виступили у турнірі "Рондо" (м. Львів), де з 15 пар учасників посіли почесне 4-е місце.

...Так і не розпочавши виступи у новому сезоні пара розпалася. Юля припинила свою танцювальну кар'єру, не взмозі поєднувати спорт і навчання у медичному інституті. Пара Шалаковський Віталій - Міронова Юлія залишила у танцювальному спорті свою незабутню історію довжиною у 10 років!