Перейти до основного матеріалу

Ви є тут

Share

Любчак Станіслав - Віцяк Анастасія

Пара Любчак Станіслав - Віцяк Анастасія була утворена 31 травня 2009 року.Тренер і одночасно президент клубу "Талісман" Загребіна Анна пішла на черговий експеримент. Адже Стасік на цей момент виконував рейтингову програму, а Настя - лише Є-Д класс. Тим більше, між партнерами була досить суттєва різниця у віці - 3 роки. Було вирішено та заплановано інтенсивно займатися у залі лише латино-американською програмою і вперше вийти на паркет лише в кінці вересня на польському турнірі Єлена Гура. Таким чином на підготовку пари відводилося 4 місяці.

Стасік і Настя не підвели сподівання свого тренера. Вже на другому своєму турнірі вони посіли 3 місце в категоріі Юніори 2. В січні 2010 року танцювальна пара Любчак Станіслав - Віцяк Анастасія приймали участь у турнірі, що відбувся у Львові, і в якому прийняла участь велика кількість танцюристів з різних міст та усіх танцювальних асоціацій України. Наша пара несподівано виборола у змаганнях з латиноамериканської програми в категорії юніори 2 друге місце, поступившись зовсім трохи більш досвіченій парі з Одеси.

Пара, повіривши у свої сили та можливості, продовжила успішно виступати. Стас і Настя стали переможцями турніру West Ukrainia Open не зважаючи на те, що в змаганнях приймала участь велика кількість танцювальних пар з усієї України. 10 квітня 2010 року наша танцювальна пара потішила своїх вболівальників, увійшовши до фінальної частини розіграшу Кубку України (м.Київ), де посіла почесне 5 місце.

Закінчила сезон пара вдалим виступом у престижному турнірі “Ратуша” (Чернівці), де вони за одноголосним рішенням суддів перемогли у категорії Юніори 2.

Влітку 2010 року пара не відпочивала, готуючись для виступу у найпрестижніших змаганнях у німецькому Штутгарті, які мали відбутися в кінці серпня.

Виступ нашої танцювальної пари на цьому знаменитому форумі танцю можна назвати вдалим. Серед майже 150 пар учасників у категорії Юніори 2 з латиноамериканської програми Стасік і Настя зайняли 59 місце.

Графік змагань на новий 2010-2011 рік сезон був вкрай напруженим.

В кінці серпня Стас і Настя стали 5ми серед 45 танцювальних пар на міжнародному турнірі в м. Єленя Гура (Польща), після чого в жовтні стали 9-ми на Чемпіонаті України. В листопаді наша танцювальна пара досить успішно виступила у місті Відень (Австрія), де їм не вистачило лише 1 балу до виходу у чвертьфінальну стадію турніру.

На жаль, після австрійского турніру пара Віцяк - Любчак несподівано втратила найкращу форму, що потягло за собою тривалу кризу. Між партнерами почали виникати непорозуміння, пара рідко з’являлася на паркеті. Іноді спортсменам вдавалося показувати хороші результати, але побороти кризу не вдалося, і на початку 2012 року Віцяк Анастасія припинила свою танцювальну кар’єру. Станіслав продовжив свої виступи в іншому клубі, але влітку 2014 року повернувся до Талісману, де зараз виступає в парі з Смірновою Наталією.