Останні новини

Сторінки

Share

Чемпіонат України - 2019

У Києві відбувся чемпіонат України, який підвів риску сезона 2018-2019 року. Цей сезон став найкращим у 10-річній історії спортивно-танцювального клуба “Талісман”. Але підводити підсумки сезона буду трохи згодом, зараз про виступ наших спортсменів на чемпіонаті України.

Зображення

Першими з наших спортсменів на паркет вийшов танцювальний дует Зенкін Данило - Варава Марта (Ювенали-2). В змаганнях в рамках чемпіоната України прийняло участь 18 пар. Данило і Марта увійшли до фінальної частини змагань (латина) де посіли почесне 6 місце. Чудовий результат для танцювальної пари, яка була утворена лише декілька місяців тому.

Дуже хвилювався за нашу молодіжну танцювальну пару Любчак Владислав - Зарицька Христина. Про те, що Влад і Христина найкращі я переконаний, однак моторошно було чекати рішення суддівського корпуса, яке складалося виключно з числа вітчизняних арбітрів. В змаганнях вікової категорії “Молодь” (Латина) прийняло участь 22 пари учасників. Танцювальний дует Любчак Владислав - Зарицька Христина стали срібними призерами чемпіонату України. Таким чином наші спортсмени вибороли право представляти Україну на чемпіонаті світу, що має відбутися 16 листопада поточного року. Вітаємо спортсменів з черговим чудовим досягненням !! Окремо хочеться привітати танцювальний дует з дружнього нам клуба “Браво” Жемелко Володимир - Вантух Софія, які посіли почесне 5 місце.

Зображення

Зображення

Зображення

У найбільш престижних змаганнях чемпіонату України, вікової категорії “Дорослі”(Латина) взяла участь пара “Талісману” Білозор Юрій - Пшик Ульяна. В боротьбі 17 танцювальних пар, наші спортсмени посіли призове 3 місце, отримавши за це бронзові медалі. Феноменальне досягнення нашого танцювального дуета, який був утворений в середині липня минулого року, тобто лише 11 місяців тому !! Крім того, до мене надійшла приємна новина,  з якою я з задоволенням ділюся з шанувальниками нашого клуба. Юра і Уляна отримали право представляти Україну на кубку світу. Вітаємо наших спортсменів !! Спортсмени з інших львівських спортивно-танцювальних клубів у змаганнях вікової категорії “ДорослІ” (Латина) посіли 9 та 11-13 місця.