Останні новини

Сторінки

Share

Karkonosze Open - 2016

Після трирічної перерви клуб “Талісман” повернувся до паркету чудового палацу спорту польського міста Єленя Гура, в рамках традиційного турніру “Karkonosze Open - 2016”.

Изображение

Загалом СТК “Талісман” приїхав на змагання до Єлени Гури всьоме. Серед усіх закордонних турнірів, в яких приймав участь наш клуб, саме цей залишив по собі найкращі спогади. Так пара Абрамів Юрій - Ставрук Софія двічі ставала переможцем турніру і одного разу здобула бронзові нагороди. Пара Деба Назар - Буженик Марта, крім того що вигравала турнір, тричі! ставала срібними призерами змагань. Є що згадати Купецькому Дмитру, який двічі ставав призером змагань (2 і 3 місце) з Андрєєвою Дашою.

Але це все у минулому. Основний склад “Талісману” кардинально змінився, з 10 спортсменів клуба, що приїхали на турнір, тільки двоє мали досвід виступів на цих змаганнях. Для інших це був дебют у настільки маштабному і престижному міжнародному турнірі.

Наші малята - ювенали, Бойко Максим - Щербан Настя, які минулого сезону вибороли багато нагород в Е-класі, дебютували у Д-класі і навідь рейтингових змаганнях. В першому випадку вони пробилися до фінальної частини змагань, посівши 6е місце, а потім у рейтингу замкнули чільну 10-ку найкращих пар. Враховуючи дуже високий рівень змагань, ці результати слід вважати хорошими і треба похвалити наших найменших спортсменів.

Изображение

Подібні слова можна адресувати нашій дорослій парі - Любчаку Станіславу - Смірновій Наталії, яка стала фіналістом змагань серед дорослих (6 місце) і посіла 30 місце з 55 пар учасників самих престижних змагань WDSF Open (Дорослі). Щоб зрозуміти рівень цих змагань наводимо місця, які посіли українські танцювальні пари:

Изображение

Танцювальна пара Купецький Дмитро - Горностай Наталія стала переможцем турніру в категорії Дорослі “Б” клас, а їх одноклубники - Шалаковський Віталій - Ройко Софія посіли 4 місце.

Изображение

Изображение

А от танцювальна пара Шербан Ярослав - Зарицька Христина виступили нижче своїх можливостей, посівши 11 місце з 16 пар учасників рейтингових змагань категорії Юніори - 1. Будемо вважати, що пара просто не увійшла в сезон, так буває.

На жаль з об’єктивних причин не змогла приїхати на турнір наша молодіжна пара Білозор Юрій - Стецуняк Андріана, які відкрили для клуба цей сезон чудовим виступом в м.Гомель (Білорусь).

Зараз всі наші танцюристи добралися до Львова, де готуються до наступних змагань.