Останні новини

Сторінки

Share

Кубок України 2017

Вихідні 19-20 лютого були досить насиченими для Талісману, адже відвідали наші спортсмени аж два великих турніри всеукраїнського значення.

Розпочала турнірний вікенд пара Любчак Владислав та Яцук Софія, яка прийняла участь  у великих змаганнях Ukrainian Open Cup 2017 (м.Львів). Владислав і Софія починаючи із півфінальної частини змагань здобули у фіналі бронзові винагороди у категорії Юніори 2 Open. Приємно відзначи, що відома танцюристка, переможниця та фіналістка багаточисленних змагань на світовому рівні у категорії професіонали (Blackpool, UK Open Championship, Кубок Кремля і тд), а тепер висококласний суддя  Анна Мельнікова (США) оцінювала нашу пару виключно на перші місця по всіх танцях програми.

В неділю 20 лютого Талісман побував у столиці на офіційному Кубку України 2017. Свої сили в категорії дорослі спробували пари Любчак Станіслав- Смірнова Наталія і Білозор Юрій – Стецуняк Андріана, діставшись півфінальної частини змагань, наші спортсмени і тренер залишились задоволені своїм танцем. У категорії молодь+дорослі Rising Stars пара Демчишак Юрій – Кобринович Вікторія завершили свій виступ у півфіналі, а більш досвідчені Купецький Дмитро – Горностай Наталія зайняли друге місце у даній категорії.

Бажаємо нашим спортсменам нових звершень і здобутків!