Останні новини

Сторінки

Share

Кубок України - 2019 року

У місті Києві 27 січня 2019 року відбувся турнір бального танцю,під час проведення якого проводились змагання на Кубок України. На цих змаганнях від нашого клуба було заявлено дві танцювальні пари: Білозор Юрій - Пшик Ульяна (категорія “Дорослі”) і Любчак Владислав - Зарицька Христина (категорія “Молодь”).

У віковій категорії “Молодь” за Кубок України змагалися 27 танцювальних дуетів. Наші спортсмени виступили блискуче, посівши у підсумку призове 2 місце  поступившись лише танцювальному дуету з Харкова. Срібні нагороди наших спортсменів свідчать про те, що згідно з регламентом WDSF Влад і Христина отримали право у складі збірної України, захищати спортивну честь нашої держави на чемпіонаті Європи, що відбудеться 20 квітня поточного року. Вітаємо спортсменів та їх тренера - Загребіну Анну з таким успіхом!

Зображення

У віковій категорії “Дорослі” за володіння Кубком України боролися 18 танцювальних дуетів. Пара “Талісману” Білозор Юрій - Пшик Ульяна дісталася фінальної частини змагань та посіла у підсумку 5 місце. Хороший результат для пари яка була утворена лише півроку назад. Перші 4 позиції посіли досвідчені і знані танцювальні дуети, середній вік яких 26-27 років, що майже на 10-річчя більше за наших спортсменів. Як бачите у Юрія та Уляни хороші перспективи на майбутнє, головне щоб це розуміли самі спортсмени.

Зображення

Однією з характерних особливостей цього розіграшу Кубка України, стало численне представництво нашого міста серед учасників змагань. Лише у вікових категоріях “Молодь” і “Дорослі” спортивну честь Львова захищало 11 танцювальних дуетів з 6-ти місцевих клубів. Приємно зазначити, що як у молодіжних так і у дорослих змаганнях з латино-американської програми танцю, найкращі результати серед львів'ян у спортсменів СТК “Талісман”.