Останні новини

Сторінки

Share

Львів Лідер - 2018

Особливістю цього турніру стала велика кількість потужних закордонних пар з таких країн як Молдова, Білорусь, Польща, Естонія, а також, традиційно "танцювальних" міст України - Одеси, Київа, Южноукраїнська, Ужгорода.

Турнір виявився не тільки якісним, а й здивував кількістю спортивних пар, що приймали участь. Майже всі змагання у категоріях починались з 1/8 та 1/4 фіналу.

Стає приємною традицією успішний виступ спортсменів "Талісману". Практично усі пари пробились до фінальних змагань у своїй віковій категорії, а деякі з них стали призерами та переможцями.

Изображение

Изображение

Що стосується наших малят-ювеналів та юніорів то всі вони молодці. Потішили своїх батьків та тренерів.

Головною подією танцювального вечора стали міжнародні змагання у віковій категорії "Молодь до 21". В них приймали участь 2 наші пари. Наймолодші учасники цих змагань, Любчак Владіслав - Зарицька Христина виступали блискуче (25 пар учасників), посівши у підсумку 8ме місце.

Изображение

Пара Білозор Юрій - Стецуняк Андріана посіли почесне 4е місце в міжнародній категорії WDSF Under 21.

Изображение

Изображение

Також наша пара Крутяк Ярослав - Фоменко Уляна в категорії "Молодь+Дорослі Raising Star" посіли 11 місце з 28 пар.

Изображение

Закінчився турнір виступом танцюристів категорії "Дорослі". В якій 3е місце зайняла пара Купецький Дмитро - Ройко Софія ставши бронзовими призерами, а Любчак Станіслав - Смірнова Наталія - 6 місце у фіналі.