Сторінки

Share

Maribor Open 2016

Словенія одна з найгарніших країн світу. Гірські хребти, що милують око, засніжені вершини Альп, казкові водоспади, прозора вода озер, таємничі печери. На жаль милуватись цими красотами у спортсменів не було часу.

В турнірі прийняли участь 2 наші танцювальні пари, це: Білозор Юрій - Стецуняк Андріана та Любчак Станіслав - Смірнова Наталія.

В категорії дорослі прийняло участь 20 танцювальних пар. Приємно, що наші танцювальні пари посіли найкращі місця. Любчак Стас - Смірнова Наталія. стали переможцями турніру, а Білозор Юрій - Стецуняк Андріана отримали срібні нагороди. У фіналі наші спортсмени випередили румунську і три італійські пари.

В категорії дорослі Worldopen прийняло участь 67 пар, і приємно відзначити, що наша пара виглядала дуже достойно, посівши у підсумку 25 місце! Це хороший результат і прорив пари. За тиждень до цього Станіслав і Наталія потрапили до чільної 10-ки найкращих пар на великому міжнародному турнірі у м.Києві.