Останні новини

Сторінки

Share

Молодіжний чемпіонат світу - 2019

16 листопада 2019 року у Відні відбувся чемпіонат світу з латино-американської програми танцю, вікової категорії “Молодь”..

Згідно з діючим регламентом, приймати участь у подібних змаганнях мають право лише діючі чемпіони та віце-чемпіони своїх країн. Одним з двох танцювальних спортивних дуетів, який представляв нашу країну на цьому чемпіонаті, був дует Любчак Владислав - Зарицька Христина. Більше того, Влад був обраний прапороносцем від України, на урочистій церемонії, що передувала змаганням..

Image

В чемпіонаті світу прийняло участь 79 учасників з 45 країн світу. Влад і Христина виступили достойно,посівши у підсумку 31 місце..

Наступного дня, молодіжна пара нашого клуба Любчак В - Зарицька Х. приймаючи участь у змаганнях WDSF “Молодь” у рамках турніру “Austrian Open Championships - 2019”,  досягла півфінальної стадії змагань змагань, посівши у підсумку 11 місце з 71 пари учасників. Чудовий результат !! Вперше спортсмени нашого клуба досягли такого високого результату, на подібних високих за статусом змаганнях.. Правда трохи дивують різні оцінки з боку арбітрів в перший та другий змагальний день, особливо виходячи з того, що змагалися переважно одні і ті самі спортсмени.

Також чудовий результат на змаганнях “Austrian Open Championships - 2019” продемонструвала наша доросла пара -  Білозор Юрій - Пшик Уляна, яка показала 26 результат, серед 81 пари учасників.

Вітаємо з черговими здобутками наших чудових спортсменів та їх тренера, президента СТК “Талісман” Загребіну Анну !!