Сторінки

Share

Рондо - 2016

Клуб спортивно-бального танцю “Рондо” є найстаршим з усіх клубів Львівщини. Уявіть, він був утворений у далекому 1978 році.

Для нашого клуба виступати на турнірі, який проводиться під егідою СТК “Рондо” велика честь і приємний обов’язок, що й не дивно, адже протягом майже 9 років своєї танцювальної кар’єри Анна Загребіна присвятила цьому клубу.

Изображение

Фотоархів: Анна Загребіна. Рондо - 2002.

Крім того було приємно знову ступити на паркет трохи підзабутого, але такого “рідного” і пам’ятного “Романтика”. Що стосується самого турніру, то організаторам вдалося створити затишну і одночасно веселу, приємну, святкову атмосферу.

В турнірі “Рондо-2016” прийняла участь 6 танцювальних пар СТК “Талісман”. Майже усі з них (загалом-5) не залишились без нагород.

Изображение

Вкотре порадувала своїм виступом ювенальська пара Бойко Максим - Щербан Анастасія, яка у змаганнях з латиноамериканської програми танцю з 12 пар учасників посіла 1 місце.

Изображение
Изображение

Лише прикре падіння під час виконання пасодобля не дозволило Щербаню Ярославу перемогти разом зі своєю партнеркою Зарицькою Христиною у віковій категорії Юніори 1. У підсумку вони отримали срібні нагороди.

Також друге місце з 7 пар учасників посіла пара Любчак Владіслав - Яцук Софія (Юніори 2). Приємно зазначити очевидний прогрес обох наших юніорських пар, що безумовно підкреслює їх потенціал та хороші перспективи щодо наступного сезону.

В категорії “Молодь”, де у змаганнях прийняло участь 9 танцювальних пар, не було рівних нашій парі - Білозор Юрій - Стецуняк Андріана. Ця пара під кінець сезону набрала блискучу форму.

Крім того Юрі і Андріані вдалося стати першими у змаганнях в категорії “Дорослі”. В цій категорії наша пара Любчак Станіслав - Смірнова Наталія стали бронзовими  призерами, а пара Шалаковський Віталій - Ройко Софія посіла 7 місце.

До речі переможці та призери в категорії “Дорослі” - а це 2 наші пари крім пам’ятних призів згідно з регламентом турніра, отримали грошові винагороди.

Изображение

Свої сили у змаганнях спробували також вихованці молодших груп Талісману під керівництвом Смірнової Наталії . У категорії школа А перемогу здобули :

• Драгініч Максим - Поліщук Роксолана
  • Мавдрик Максим - Любавіна Дарія
  • Марків Мар'ян - Пукій Анна

Срібні призери даної категорії :

• Франковський Олександр - Бойко Марта.

Вперше виступили на змаганнях Лищишин Софія і Фещак Дарина і здобули 2 місце!
Наймолодша танцюристка Талісману (5 років) Яцків Юля вже вдруге отримала перемогу на змаганнях ! У більш досвідчених категоріях виступили Брухаль Маркіян - Трофименко Поліна, виборовши 1 місце, та Яцків Анастасія, яка теж зайняла 1 місце !

Новостворений філіал в місті Миколаів (про який ми ще напишемо окремо статтю) вперше проявив себе на змаганнях у Львові - Рондо 2016. Малесенькі діточки - спортсмени: Бутковський Роман - Огоновська Анастасія зробили своі перші кроки на цих змаганнях, тренером яких є досвідчений танцюрист СТК Талісман Любчак Станіслав.