Останні новини

Сторінки

Share

Slovak Open Championship 2018

Зазвичай клуб Талісман розпочинає новий сезон з участі в турнірі,що кожного року відбувається у польському місті Елена Гура. Цього року спортсмени клуба змінили свій маршрут і прийняли участь у великому міжнародному турнірі SLOVAK OPEN CHAMPIONSHIP - 2018, що відбувся 22 вересня у м.Братиславі.

Image

Image

Хоча Талісман і має славу найбільш мандрівничого клуба, Словакію наші танцюристи відвідали вперше. Спогади були лише у президента клуба Загребіної Анни,яка  тут в далекому вже 2003 році разом з своїм партнером Дмитром Ярошем перемагала у міжнародному турнірі.

Image

Було дуже цікаво спостерігати за дебютом танцювального дуета Білозор Юрій - Пшик Ульяна,який був утворений лише в липні поточного року. Для Юри і Уляни цей турнір був не лише дебютом а і серйозним екзаменом, адже вони прийняли участь у максимально престижних змаганнях WORLD OPEN категорії  “Дорослі”. Виступ дебютантів став без перебільшення сенсаційним - з 51 пари учасників змагань,пара Білозор Ю.- Пшик У. посіла у підсумку 9 місце. Інші два танцювальних дуети з України, які представляли Київ і Ужгород, посіли відповідно 17 та 24 місце.

Редакція сайту вітає спортсменів з блискучим дебютом і чудовим результатом!!!

Молодіжна пара Любчак Владислав - Зарицька Христина також вдало розпочала сезон. Спочатку спортсмени в рамках турніру SLOVAK OPEN CHAMPIONSHIP - 2018 прийняли участь в дорослих змаганнях Rising Star,де посіли призове 3 місце, а потім в змаганнях WDSF “Молодь” з 29 пар учасників,вибороли почесне 8 місце.

Image

Image

Наступного дня  наші танцювальні дуети завітали до мальовничого угорського містечка Киштелек, де прийняли участь ще в одному міжнародному турнірі  Kicteleк OPEN.

На цьому турнірі остаточно стало зрозуміло, що попередній успіх наших танцюристів був не випадковим і що вони перебувають у чудовій спортивній формі. Наша молодіжна пара Любчак Владіслав - Зарицька Христина з 38 пар учасників дісталася фіналу, де посіла почесне 4 місце. Доросла пара Білозор Юрій  - Пшик Уляна також посіли 4 місце але в змаганнях де прийняло участь 40 танцювальних дуетів.