Останні новини

Сторінки

Share

Срібний Едельвейс 2018

Турнір бального танцю “Срібній Едельвейс”, що традиційно відбувається у Львові на початку Квітня кожного року, зазвичай проводиться протягом двох змагальних днів. Це й не дивно, адже завдяки високому статусу турніра в ньому приймає участь велика кількість спортсменів, а також окремим пунктом змагань традиційно є чемпіонат Львівської області у всіх вікових категоріях.

Що стосується нашого клубу, то в першу чергу слід відзначити постійно зростаючу кількість танцюристів Талісману, а також їх відчутний прогрес.

Швидко додає майстерності танцювальна пара Назар Бурий - Марта Варава, які серед 26 пар учасників категорії Юніори 1Е посіли призове 2е місце, а крім того стали фіналістами (5 місце) категорії Юніори 1Д клас.

Намагаються не відставати наші Ювенали. Так пара Назар Палига - Загребіна Даша (Ювенали 1) з 27 пар учасників змагань посіли почесне 5е місце.

Достойно виглядала на паркеті ювенальська пара Бурий Нестор - Козловська Ірина. Цій парі не вдалося пробитися до фіналу, але це просто збіг обставин і нічого іншого.

Що стосується більш досвідчених спортсменів клуба, то перший день змагань чудово виступила молодіжна пара Демчишак Юрій - Яцук Софія, яка стала призерами відразу у двух змаганнях: третє місце у категорії молодь і друге місце у категорії Raising Star.

Image

В останній категорії пара Крутяк Ярослав - Фоменко Юляна посіла 8е місце.

В категорії не було рівних нашому танцювальному дуету Купецький Дмитро - Ройко Софія. Ця пара з кожним турніром додає у майстерності, і вже зараз є одним з лідерів клубу Талісман.

Image

Наступного дня чемпіонами Львівської області у категорії Юніори 1 стала пара Бойко Максим - Копач Анастасія,

Image

а у найбільш престижній категорії “Дорослі” перемогла ще одна пара Талісману, Білозор Юрій - Стецуняк Андріана.

Image

До речі, в цій віковій категорії спортсмени СТК “Талісман” стали чемпіонами в 6 раз поспіль! Можна по різному відноситись до нашого клуба, але заперечити цей факт не можливо. І на останок для веселих та винахідливих людей віде-подарунок до першого Квітня від Дмитра Купецького.