Останні новини

Сторінки

Share

Ужгород Open-2016

З декількох причин цей турнір став особливим для нашого клубу. Вперше за декілька років клуб “Талісман” у виїздному турнірі був представлений 10-ма танцювальними парами. Слід зазначити, що “талісманчики” виступили у всіх вікових категоріях, починаючи з ювеналів і закінчуючи дорослими.

На турнірі дебютували дві нові наші танцювальні пари: Шалаковський Віталій - Ройко Софія і Купецький Дмитро - Горностай Наталія. Віталій і Софія змагались у категорії Дорослі “Б” клас. З 18 пар учасників посіли призове 2-е місце, приємно здивувавши як тренера, так і своїх вболювальників. Справа в тому, що якщо Віталій досвідчений спортсмен, то для Софії виступ на такому рівні абсолютний дебют, що підкреслює її хороші перспективи до подальшої танцювальної кар’єри.

Image

Що стосується іншої пари дебютантів, тут все по іншому. Дмитро і Наталія є досвідченими і знаними спортсменами. Дмитро досягав значних успіхів у латиноамериканській програмі танцю, а Наталія у стандартній. З різних причин ці спортсмени тривалий час не приймали участь у змаганнях. За цих обставин не слід було чекати від них одразу високого результату, однак виступ можно назвати достойним. Наши спортсмени не пасли задніх, посівши з 24 пар учасників 12-е місце. Краще, що й не дивно, виступили їх одноклубники Любчак Станіслав - Смірнова Наталія, які зупинилися на межі виходу у фінальну частину змагань WDSF.

Image

Вкотре підтвердили статус “елітарної” пари Білозор Юрій і Стецуняк Андріана, які у віковій категорії Молодь з 20 пар учасників посіли призове 3 місце.

З інших пар клубу потішили своїм танцюванням пара Любчак Владіслав - Яцук Софія, Демчишак Юрій - Теличко Христина, пара Щербан Ярослав - Зарицька Христина, які стали фіналістами категорії “Юніори 1”, Крутяк Ярослав і Садова Оксана увійшли до фіналу, зайнявши 4 місце в категорії Юніори 2C, і безумовно найменша пара Бойко Максим - Щербан Анастасія, які у ювенальских змаганнях вибороли призове 2е місце у стандартній програмі з 28 пар учасників і 4е місце у латиноамериканській програмі (28 пар учасників).

Image

На останок вважав би за потрібне зупинитись на проблемі взаємовідносин тренера і батьків і дати декілька порад  - найуспішнішою парою нашого клуба за всі часи існування є пара Деба Назар - Буженик Марта. Це знають всі, але мало хто знає, що перші приблизно 3 роки ця пара зазнала безліч гірких розчарувань від постійних поразок.

Так завдяки чому у підсумку ця пара в подальшому здобула Кубок України та перемогла у більше ніж 30 турнірах? Справа в тому, що крім проявів сильного характеру дітей, їх батьки згуртувалися, повірили тренеру, заразилися загальною метою - мрією. Так створилася блискуча команда однодумців, яка протягом подальших 5 років залишила незабутні щасливі спогади від спільної праці.

Ці рядки адресуються тим батькам, які вимагають результату - вже, негайно і зараз, а свою думку вважають єдиновірною.