Uzhgorod Open 2018 (Оновлено)

Старовинний Ужгород одне з найкрасивіших міст України. Але весною Ужгород набуває особливої чарівності та колориту. Через цвітіння японської вишні ( сакура ) та магнолії центр міста буквально потопає у рожевому кольорі.

Image

Image

На цьому фоні особливого шарму набувають історичні пам”ятки  - старовинна архітектура центральної частини міста, середньовічний замок, річка Уж… Ужгород в цей період  місто для закоханих, людей романтичних,схильних до творчості та мистецтва.

Image

Image

Протягом 2-х днів  21 та 22 квітня в спорткомплексі “Юність” відбувся  ХVI міжнародний турнір із танцювального спорту. Участь у турнірі взяли спортсмени з 27 країн світу, зокрема понад 1200 танцювальних дуетів.

В перший змагальний день  успішно виступила найменша пара нашого клуба Палига Назар - Загребіна Даша. В змаганнях категорії Ювенали - 1 де прийняло участь 28 танцювальних пар наші малята пробилися до фінальноі шістки. Чудове досягнення для дебютантів подібних змагань. Достойно виглядала на паркеті пара вікової категорії Юніори - 1 Бойко Максим - Копач Анастасія яка досягла півфінальної стадії змагань.

Вони також є дебютантами у новій для себе віковій категорії, і приємно що цей результат був показаний парою у змаганнях рейтенгових пар.

Image

Image

Ввечері відбулися головні змагання турніру - WDSF WORLD OPEN LATIN в яких прийняло участь 56 танцювальних пар з багатьох країн світу. Вкотре своїх уболівальників потішили наші дорослі пари. Так  Білозор Юрій - Стецуняк Андріана і Купецький Дмитро - Ройко Софія пробилися до чверть-фінальної стадії змагань посівши у підсумку відповідно 15-16 місця. Враховуючи що Юра і Андріана ще молодіжного віку, а Дмитро і Софія стрімко прогресують, є всі підстави сподіватися на блискуче танцювальне майбутнє цих спортсменів.

До речі змагання цієї елітної програми виявилися загалом вдалими для львівських пар. Так ще три пари з СТК “Естет” пробилися до ¼ фіналу де посіли 21, 23 та 24 місця.

Image

У другий змагальний день відзначилась танцювальна пара категорії юніори -1 “Д” класу: Бурий Назар - Варава Марта яка змагаючись в латиноамериканській програмі з 28 пар учасників посіла почесне 6 місце. Пара категорії ювенали - 2 Бурий Нестор - Козловська стали полу-фіналістами змагань.