Skip to main content

You are here

Про клуб "Талісман"

СТК “Талісман” був утворений 1 жовтня 2008 року.

За роки існування клубу танцюристи Талісману безумовно досягли найбільших успіхів серед усіх колективів Львова та області (переважно змагаючись у латиноамериканський программі танцю). Майже за 7 років існування клубу спортсмени Талісману ставали переможцями найбільш престижних всеукраїнських та міжнародних змагань. Серед здобутків є перемоги у розіграші кубків України та призові місця у національній першості.

 

Спортивно-танцювальний клуб Талісман - це професійний спортивний клуб під керівництвом досвідченого тренера та педагога Загребіноі Анни.
В нашому клубі можна навчитись "з нуля" і можна підготуватись до змагань, втіливши свою мрію в реальність, а можна просто приходити і танцювати для власного задоволення.
Професійний тренер зі своїми учнями зайняли і міцно втримують провідні позиції і показують відмінні результати на обласних, всеукраїнських та міжнародних змаганнях зі спортивних танців.
Програма навчання включає в себе два напрямки: Європейські та Латиноамериканські танці.
Спортивні танці в наших залах дійсно спортивні. В нас відведена спеціальна система тренувального процесу, яка включає в себе групові та індивідуальні заняття, практики для танцорів, яка дозволяє виховувати пари високого танцювального рівня. І це не просто слова. Ці слова підкріплені рівнем наших пар і результатами їх виступів.
Навчання спортивно-бальних танців в нашому клубі розраховані і на танцюристів які тільки починають танцювати(без досвіду), а також, для тих, хто раніше ніколи не займався бальними танцями і хоче спробувати.
Спортивні-бальні танці - це наша улюблена справа і наше життя. Наша головна мета - дати можливість всім бажаючим спробувати себе в танцях, пізнати наскільки це красиво, захоплююче і цікаво!