Pages

Share

Ukrainian Open Championships - 2019

Image

Подібні турніри клуб “Талісман”, враховуючи його набутий успішними виступами високий статус, не може залишити осторонь. От і цього разу, на змагання до Києва наш клуб приїхав майже у повному своєму бойовому складі..

Як завжди достойно виглядали на паркеті наші малята (філія Н.Смірнової), і це  незважаючи на те, що “талісманчики” дебютували у нових, вищих за статусом категоріях. Звично виблискував на паркеті зоряний дует Долгов Андрій - Мельник Соломія, який став фіналістом усіх змагань в яких приймав участь..Фіналістами турніру ювенали-1 рейтинг (4 місце) стала пара Кіндрат Андрій - Яцків Юлія.. Відмінно проявили себе нові, лише нещодавно утворені пари Кубик Олександр - Поліщук Роксолана (юніори-1 Е клас) та Драган Роман - Лінчак Анастасія (ювенали-2 Н клас) Вони також досягли фінальної стадії змагань, при цьому Роман і Настя здобули срібну нагороду у боротьбі 32 пар учасників.. В змаганнях 31-ої танцювальної пари категорії Ювенали-2 Е, нашому дуету Яцків Ігор - Хабурська Катерина не вистачило лише одного залікового балу, до попадання у фінальну частину змагань. Така сама історія сталася с парою Мельник Денис - Любавіна Дарія, у змаганнях 25 танцювальних пар категорії юніори-1 Д.

У кроці від фіналу (ювенали-1 Е клас, 26 пар учасників) також зупинилася дуже цікава і перспективна пара Гай Михайло - Кочергіна Катя.

Image

Image

Image

Image

Успішним виявився дебют нової пари клубу Зенкин Данило - Загребіна Даша, яка у рейтингових змаганнях категорії Ювенали-2 з 37 пар учасників, пробилися до півфінальної стадії змагань, посівши у підсумку 11 місце.

Потішили вболівальників клубу юніори Палига Маркіян - Копач Анастасія, здобувши 7 місце у боротьбі 38 танцювальних дуетів категорії Юніори 1+2 Rising Star (до 16 років).

Ну і нарешті про головних зірок клуба “Талісман”. Танцювальний дует Любчак Владислав - Зарицька Христина вкотре підтвердив свій статус зірок найвищоЇ величини, здобувши п’яте місце у боротьбі 45 пар учасників категорії WDSF Open Latin.

Достойно виглядала наша доросла пара Білозор Юрій - Пшик Уляна яка посіла 14 місце з 49 пар учасників змагань WDSF WORLD Open Latin.