Последние новости

Pages

Share

West Ukrainian Open 2017

Моє відношення до цього турніру насамперед радісно-ностальгічне. Саме на ньому в жовтні 1998 року вперше спалахнула зірка Анни Загребіної, а починаючи з “West Ukrainian Open - 2008” почалася блискуча танцювальна кар’єра пари Деба Назар - Буженик Марта.

Дізнався від незмінного організатора цих змагань, Козака Володимира, що виявляється подібні турніри відбуваються з 1982 року, а під сучасною назвою вже 21 раз!

Клуб “Талісман” виставив на ці змагання основний склад у майже повному обсязі, за виключенням дорослої пари Любчак Станіслав - Смірнова Наталія, які знаходяться у закордонному турне (Чехія, Туреччина).

Турнір остаточно підтвердив, що клуб знаходиться на піднесенні, а спортсмени набрали свою оптимальну форму.

Image

Так у категорії “Дорослі”, де змагалися 12 пар, три наших танцювальних дуета увійщли до фінальної частини змагань. У підсумку пара Ніконов Євген - Горностай Наталія посіла 6 місце, пара Купецький Дмитро - Ройко Софія стала срібними призерами, а пара Білозор Юрій - Стецуняк Андріана перемогла у турнірі. Юра і Андріана після блискучого виступу на Чемпіонаті України серед студентів спіймала так-би мовити кураж. На турнірі вони виступили розкуто і натхненно завдаючи задоволення своєю майстерністю шанувальникам їх таланту. Але неозброєним оком видно як прогресують їх “дорослі” одноклубники, що не може не тішити, адже тільки конкуренція породжує прогрес.

Дві молодіжні пари клубу прийняли участь у змаганнях WDSF, що відбувалися в рамках турніру “West Ukrainian Open”. Вчергове потішили своїм виступом пара Любчак Владіслав - Зарицька Христина, які відчутно додають у своїй майстерності з кожним турніром. Безумовно простежуються чудові перспективи у майбутньому танцюристів.

Однак для мене головним відкриттям турніру стала наша молодіжна пара Демчишак Юрій - Яцук Софія, яка дебютовала на змаганнях. Вже давно не отримував стільки позитивних емоцій від виступу спортсменів.

Знаєте, забагато років спостереження цього виду спорту в мене склалася своя “шкала” цінностей, своє бачення подій і передбачення їх розвитку. От і зараз “вангую” чудове майбутнє цим спортсменам. Однак цьому мають сприяти і Юра з Софією, які повинні не опускати руки, тим більше маючи перед очима живий приклад Юрія Білозора і Андріани Стецуняк.

Не залишив байдужим виступ наших юніорів, які з 12 пар учасників категорії Юніори-2 “Д”-клас посіли 4 місце. У них все попереду, а скептикам раджу поспілкуватися зі мною роки так через два.