Skip to main content

You are here

Share

Кульбачинский Любомир - Лукьяненко Оксана

Танцювальна пара Кульбачинський Любомир - Лук'яненко Оксана утворена на початку літа 2010 року. Любомир і Оксана майже одночасно перейшли до "Талісману" з інших клубів. Не зважаючи на те, що вони не досягали успіхів у своїй танцювальній кар'єрі, було видно іх дуже високий потенціал. Тривалий час пара "шліфувала" свою майстерність тренувальному залі клубу. Тренер Загребіна Анна підводила форму спортсменів поступово і обережно. Вперше глядачі побачили пару лишу в грудні 2010 року на турнірі "Кубок Галичини", де Любомир і Оксана перемогли у категорії Молодь. Наступний 2011 рік став для нашої пари "зоряним". Любомир і Оксана перемогли у багатьох турнірах, успішно виступали як в кубку України, так і в чемпіонаті, де посіли 9 місце. Крім того, танцювальна пара Кульбачинський - Лук'яненко вибороли право представляти Львівщину у загальноукраїнських спортивних змаганнях "Юнацькі ігри", що відбулися у червні 2011 року у м.Судак (Крим). Там серед 25 пар учасників (по 1 парі з кожної області України) вони зайняли почесне 6 місце, ставши фіналістами цього турніру.

Танцювальна пара Кульбачинський - Лук'яненко набула серед глядачів без перебільшення великої популярності. Чинники цього явища - зовнішні дані обидвох спортсменів, та танцювальній артистизм на паркеті. Фахівці бального танцю неодноразово зазначали, що пара при такому темпі зростанні своєї майстерності в майбутньому може розраховувати на титул найкращої танцювальної пари України з латино-американської програми. Однак під час змагального і тренувального процесу між спортсменами все частіше виникали непорозуміння, навіть сварки. Зберегти цю танцювальну пару для клубу, тернеру та президенту клуба "Талісман" Загребіній Анні на жаль не вдалося.
Оксана вирішила продовжити свою танцювальну кар'єру за кордоном, отримавши запрошення з Литви. Там вона встала в пару з одним з найперспективніших танцюристів сучасності Девідесом Сімаска. Іх танцювальна пара відразу стала чемпіонами Литви, після чого перемогла у престижному та представницькому турнірі в м.Хельсинки (Фінляндія). Крім цього Оксана і Девідас успішно виступали на турнірах в Іспанії, Італії, Швейцарії, Греції, Росії. Ставши знаною і відомою у всьому танцювальному світі, Оксана не забуває про "Талісман", залюбки відвідуючи своїх одноклубників коли буває у Львові. На даний час Оксана тренується та мешкає у Німеччині.
Після того як Лук'яненко Оксана поїхала за кордон, Любомир продовжив свої виступи за клуб "Талісман". Новою його партнеркою стала Ірина Поліщук. Пара проіснувала протягом одного року. Цей період можна назвати успішним для танцюристів. Спочатку випробовуючи свої можливості, вони перемогли у турнірах "Єленя Гура" + Мінськ-Білорусь у Б класі, а потім, виступаючи у рейтинговій програмі, виграли декілька львівських турнірів та посіли 5 місце на Кубку України у вересні 2013 року.
Не зважаючи на успіх пари на престижному турнірі у Києві у грудні 2013 року, де вони з 42 пар зайняли 4 місце, Любомир вирішив також як і Оксана спробувати свої сили за кордоном, поїхавши до Литви.
Влітку 2014 року Любомир повернувся до клубу "Талісман", де зараз готується до виступів з новою партнершою.