Перейти к основному содержанию

Вы здесь

Share

Білозор Юрій - Стецуняк Андріана

Танцювальна пара Білозор Юрій - Стецуняк Андріана утворена в клубі “Талісман” у вересні 2013 року. Це безумовно успіх і творча знахідка тренера клубу Загребіної Анни. Юру і Андріану відзначає виняткова працездатність та наполегливість у досягненні своєї мети.

Протягом 2014 року пара не пропустила жодного турніру, де приймав участь “Талісман”. Результатами були так би мовити “не по місцю”. Однак не зважаючи на це, пара продовжувала вірити та сподіватися на найкраще, не опустила руки.

Успіх був неминучий, і він настав у 2015 році. На престижному міжнародному турнірі “Кубок Шкляра”  пара Білозор - Стецуняк зайняла 7 місце, а потім, ну що потім : танцювальна пара перемогла у 3х поспіль турнірах, одночасно ставши чемпіонами Львівської області в категорії Молодь, та одними з лідерів клубу.

 

Успішні виступи наша пара продовжила у місті Києві, де 9 травня 2015 року посіла призове 2-е місце на турнірі "Кубок Юнік Данса".

 

16 травня Білозор Юрій - Стецуняк Андріана виступили у турнірі "Рондо" (м. Львів), де з 14 пар учасників отримали переконливу перемогу, посівши 1-е місце.

...Парі вдалося плідно попрацювати влітку 2015 року, що відобразилося на результатах під час сезону. Юра і Андріана перемогли у декількох турнірах і достойно виглядали на міжнародних турнірах з великою кількістю учасників, займаючи переважно призові місця.

Тільки факти:

  • West Ukrainian Open 2015 - 10 пар - 2 місце.
  • Polish Cup International Dance Festival 2015 - Клас А - 16 пар - 2 місце.
  • "Київський Вальс" - 25 пар - 3 місце.
  • "Срібний Едельвейс" - 8 пар - 1 місце.
  • "Ужгород Open 2016" - 20 пар - 3 місце.
  • "Рондо - 2016" - 12 пар - 1 місце.
  • Фокстрот - 2016" - 24 пари - 2 місце.

19 червня 2016 року пара Білозор Юрій - Стецуняк Андріана на Чемпіонаті України з латиноамериканської програми танцю з 22 пар учасників посіли почесне 5 місце.

Успіхи пари спонукали керівництво клубу заявити спортсменів до участі у найбільш престижному турнірі "Штутгарт - 2016". Юра і Андріана виступили достойно, довівши, що безумовно є кращою парою клуба сезону 2015-2016рр.

… Новий 2016-2017 сезон пара почала вдало посівши на престижному міжнародному турнірі «Золотий Тигр» у м. Гомель (Білорусь) 4 почесне місце.

Изображение

 

Изображение

Після цього турніру у парі настав деякий спад і результати погіршились. Можливо, виною цьому втома від бурхливого і надзвичайно насиченого минулого сезону, який приніс спортсменам багато радісних емоцій.

В грудні танцювальна пара Білозор – Стецуняк посіла 2 призове місце у категорії «Дорослі» на міжнародному турнірі «Maribor Open 2016» (Словенія).

Изображение

В лютому 2017 пара вперше спробувала свої сили у нових образах в категорії дорослі WDSF і на змаганнях Adana Open 2017 (Туреччина) успішно себе показала, посівши 11 місце серед 49 пар.

Изображение

Изображение

 

Подальші виступи у другій частині сезону для пари були доволі успішними. Так на великому і престижному турнірі "Ужгород Open" Юра і Андріана будучи дебютантами змагань категорії "Дорослі" серед 50 пар учасників досягли 1/4 стадії змагань.

В квітні пара Білозор - Стецуняк отримала свої перші перемоги в категорії "Дорослі", ставши переможцями турніру "Срібний Едельвейс - 2017", а також ставши чемпіонами Львівської області.
В червні 2017 року, Юра і Андріана вперше виступили на Чемпіонаті України досягли півфінальної частини змагань, що також є хорошим результатом.

 

До Штутгарта разом з іншими провідними парами клубу Юрій і Андріана не поїхали, віддавши перевагу інтенсивній предсезонній підготовці.
Треба зазначити, що влітку Індріана поступила до Львівського інституру фізичної культури і спорту, плануючи посвятити себе бальному танцю, не тільки як спортсмен, але і як педагог.
Стартувала у сезоні пара вдало, пробившись до фінальнох частини змагань категорії "Дорослі" (5 місце) в рамках турніту "Krakonosze Opеn 2017" (Польща).
Головним здобутком пари стала їх перемога у Чемпіонаті України серед студентів, що відбувався 21 жовтня у м. Київ. 

Крім цього Юрій та Андріана стали переможцями турніту "West Ukrainian Open 2017", а також достойно виступили на турнірі "International Oepn"в Литві, та у м. Київ "UOC".

 

Свої виступи у 2017 році пара завершила переконливою перемогою на турнірі Lviv Winter Cup - 2017.

Відчувається, що пара  опанувала свій особливий стиль виконання,здатна до імпровізації та демонстрації більш складних танцювальних композицій не тільки змагального характеру, а і створення своїх версій класичного репертуару на зразок “Кармен”, ”Болеро”, тощо. Достатньо лише подивитися виступ пари на святковому новорічному концерті клуба.

Безумовно 2018 рік стає знаковим для спортсменів. Танцювальна пара Білозор Юрій - Стецуняк Андріана  в кінці січня виборола срібну нагороду за 2 призове місце у кубку України у віковій категорії Молодь - 21.

Изображение

Також Юра і Андріана стали фіналістами міжнародного турніру  Lviv - Lider - 2017 (4 місце) а також втретє у своїй кар”ері   чемпіонами Львівської області.

Изображение

Приємно зазначити,що окрім своєї танцювальної кар”ери спортсмени успішно навчаються у своїх вузах. Так Юра входить до трійки найкращих студентів юридичного факультету Львівського Державного Університету, а Андріана проводить майстер-класи по  створенню зачісок для бальних танців.