Перейти к основному содержанию

Вы здесь

Share

Любчак Владислав - Зарицька Христина

Напрочуд мудрою людиною був той хто вигадав вислів: ”Посередності допомагати не треба, шлях до успіху вона доб'ється  сама”. Допомоги насамперед потребують самородки, які зазвичай не здатні протистояти численним негараздам, що на жаль так часто зустрічаються у нашому повсякденному житті.

Пара СТК “Талісман” Любчак Владислав - Зарицька Христина була утворена лише в квітні 2017 року, після чого “метеором” увірвалася до еліти танцювального світу.

Зображення

Станом на початок 2019 року молодіжний танцювальний дует Любчак Владіслав - Зарицька Христина у світовому рейтингу займає 41 місце, що є найкращим показником серед усіх українських пар вікової категорії “Молодь”! Треба врахувати, що у спортсменів є всі можливості щодо поліпшення рейтингової позиції, адже змагатися у цій віковій категорії їм належить протягом усього поточного року.

Зображення

Високий рейтинговий показник пари нашого клуба, насамперед обумовлений успішними виступами Влада та Христини на престижних міжнародних змаганнях. За короткий час свого існування молодіжна пара “Талісману” змагалася на танцювальних майданчиках НІмеччини, Австрії, Італії, Румунії, Угорщини, Словаччини, Польщі, Латвії та Литви. У всіх своїх закордонних змаганнях наш танцювальний дует супроводжував успіх.Були перемоги, призові місця та попадання до фінальних стадій змагань.

Зображення

В березні 2018 року пара Любчак Владислав - Зарицька Христина вкотре підтвердили свій зірковий статус. Лише їм з усіх представлених пар з України вдалося пробитися до фінальної частини престижного турніру “Kyiv Open Championship”. Але...але знову ж ці змагання обслуговували закордонні арбітри.

Зображення

Часто спілкуюся з цими спортсменами і добре їх знаю. (Владика ще з дошкільного віку). Знаю що вони патріоти свого міста та країни, які не на словах а справою доводили це змагаючись за кордоном України. Знаю їх мрії  - захищати спортивну честь України на чемпіонатах Європи та світу. Для цього їм треба на змаганнях Кубку та чемпіонату Украіни стати переможцями або срібними призерами, тобто на змаганнях які судять українські арбітри… Допомагайте самородкам або хоч не заважайте їм, посередність та бездар проб'ється сама.

27 січня 2019 року танцювальний дует Любчак Владислав - Зарицька Христина  прийняв участь у розиграшу Кубка України.

Зображення

Зображення

У змаганнях 27-ми танцювальних дуетів наші спортсмени виступили блискуче,посівши у підсумку 2 призове місце,поступившись лише дуету з Харкова. Сріні нагороди наших спортсменів свідчать про те,що згідно з регламентом WDSF Влад і Христина отримали право у складі сбірної України,захищати спортивну честь нашої держави на чемпіонаті Європи,який відбудеться 19 квітня 2019 року.

Зображення