Перейти к основному содержанию

Вы здесь

Share

Демчишак Юрій - Теличко Христина

В серпні 2013 року у клубі “Талісман” була утворена танцювальна пара Демчишак Юрій - Теличко Христина. З самого початку керівництво клубу розглядало цю пару як зіркову в майбутньому. Неозброєним оком було видно неабиякий талант у дітей. Однак, до становлення цієї пари пройшов тривалий шлях, так як починати становлення майстерності було необхідно майже з нуля. Вже починаючи з 2014 року пара почала вдало виступати на всеукраїнських та міжнародних турнірах та здобула декілька перемог  у програмі латиноамериканського танцю в своїй віковій категорії. 

 

В даний час пара знаходиться у стадії розвитку і не досягла піку своїх можливостей. При наполегливій праці, враховуючи можливості як партнера так і партнерки, ця пара здатна у майбутньому досягти таких вершин, що не підкорялися жодній парі нашого клубу.

9 травня 2015 наша пара посіла призове 3-є місце на турнірі Кубок Юнік Данса, що відбувся у м. Києві.

Починаючи з 2016 року пара почала виступати у категорії "Молодь". Виступала достойно, на великих за кількістю учасників турнірах займаючи місця у середені списку. У лютому 2016 року пара посіла 2 місце у змаганнях турніру "Лідер-2016", а у турнірі "Срібний Едельвейс" посіла 3 призове місце.

Однак взаєморозуміння партнери між собою так і не досягли. Врешті решт пара розпалася, Христина по закінченню сезона перейшла до іншого клуба, Юра залишився у "Талісмані". Побажаємо кожному з цих талановитих спортсменів знайти свою "ідеальну пару".